Prodej rodinného domu, 186 m2, Suchohrdly
Jaro je tady, sluníčko svítí, meruňky kvetou. Sousedé už vytáhli zahradní náčiní a spokojeně se hrabou na svých zahradách v hlíně. Už to jede. Už se sází a seje. Přísady ve sklenících spokojeně rostou. Když si člověk doma sám něco vypěstuje, tak má potom z toho radost. To si tak pak vyrazíte na zahrádku, tam zobnete, tu zobnete, a že si mnohé můžete uskladnit i na zimu, nadělat zavařeniny a marmelády a bůh ví co ještě. Jasně. Mohu si to všechno koupit v obchodě a nedřít se na zahrádce. Ale je fajn, mít to svoje, bez chemického ošetření, skoro vše bio.
Bohužel jsou mezi námi i ti, kteří by toto všechno rádi také. Ale nemají kde. A rádi by se také vrtali v půdě a poté také mlsali plody své práce. Také by rádi přesídlili z ruchu města někam ven, na venkov. A právě nejen pro ně mám tuto příležitost.
Posuďte sami:
- rodinný dům o dispozici 5+1, umožňující okamžité stěhování, stojící na krásném velkém oploceném pozemku. Celková velikost pozemku činí 1510 m2, s uliční šíří úžasných 20 m! Okrasná zahrada před domem, sad se vzrostlými ovocnými dřevinami za domem.
Dům je posazený cca 25 m od silnice, což poskytuje velký dostatek místa pro parkování nejen pro vaše osobní automobily. Dále nemovitost disponuje garáží, podsklepenou venkovní kuchyňkou, pergolou, zahradním krbem s udírnou a drobným hospodářským stavením.
Z jedné poloviny podsklepený podkrovní rodinný dům byl postavený v roce 1968 disponuje 5. obytnými místnostmi, jednou kuchyní s jídelnou, koupelnou, samostatným WC, spíží a dalšími dvěma půdními prostory, kterými lze obytnou plochu ještě více rozšířit.
V přízemí se nachází 2 obytné pokoje, kuchyň s jídelnou a sociální zařízení. V podkroví 3 obytné pokoje. Z nich hlavní má velké prosklení a vstup na balkon ze kterého lze dohlédnout až na Pálavu. Ve sklepě pak prostorná kotelna s místem na zásobu otopu, nebo pro akumulační nádrže a hospodářský sklep. Za domem se potom nachází garáž, na kterou navazuje podsklepená venkovní kuchyňka a drobné hospodářské stavení.
Dům je postaven z pálených cihel, krovy sedlové, okna původní dřevěná kastlová. V podkroví jsou 2. plastová. Podlahy v přízemí betonové, parkety, PVC, keramika. Stropy jsou trámové s prkenným a rákosovým podbitím. Topení ústřední. Topit lze kotlem na dřevo starým cca 7 let, nebo plynovým kotlem starým cca 4 roky. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler starý 4 roky.
Dům procházel průběžnou údržbou a renovacemi, v rámci kterých byla v minulosti prořízena nová koupelna a kuchyň. Nemovitost je ve stavu, který umožňuje okamžité bydlení. Získáte tak jedinečné místo s dostatkem prostoru pro trávení volného času Vaší rodiny.
Financování nemovitosti:
- můžete probrat s našimi léty ověřenými finančními poradci, kteří Vám vždy nabídnou nejvýhodnější alternativu pro Vás.
- předjednána dotace na opravu z fondu Zelená úsporám "Oprav dům po babičce".
- podrobný cenový rozpis rekonstrukce od stavební firmy.
Pro podrobnější informace neváhejte kontaktovat makléře a případně se objednat na prohlídku.